agabeyoglugrup

Kurumsal
AĞABEYOĞLU® GRUP

Markanızı Sonsuzluğa Taşımanın En Prestijli Yolu

Tarihçemiz

Hikayemiz Ertuğrul AKBEN tarafından Antalya'da başlatılan girişime dayanmaktadır. Bu girişim 2008-2015 yılları arasında farklı bir isimle piyasaya giriş yapmıştır. 2008’de sosyal medya henüz yeni yaygınlaşırken ilk ve başarılı "Online Sosyal Medya Servisleri" satış web sitesini 2008’de hayata geçiren kurucumuz. Kısa sürede başarılı projelere imza atarak şirkete ivme kazandırmıştır. O yıllarda sadece; Sosyal Medya Servisleri, Web & Grafik Tasarım hizmetleri sunan firmamız müşterilerin ve sektörün ihtiyaçlarını fark edip yeni atılımlar yapmak için AR-GE çalışmaları yürütmüştür. Yıllar içerisinde dijital baskı, açıkhava reklamcılığı inşaat ve yazılım sektörleri ile hizmet ve servislerimizin sayısını artırarak Kahramanmaraş atölyemizi & ofisimizi açarak kendi bünyemizde birçok hizmet sunmaya başladık. 2016'dan itibaren resmen AĞABEYOĞLU® GRUP olarak faal olarak hizmet vermekteyiz. 2019 itibariyle İstanbul genel merkez ofisimiz başta olmak üzere, 2 ofis 1 atölye ile internetin ulaştığı bütün evrene hizmet veriyoruz. Yurt dışı ve yurt içi binlerce projeye imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizim için kurum kültürü, ekipler arası diyaloglar ve müşteriyi anlamak hızlı ve uygun çözümler üretmek hizmete başladığımız ilk günden itibaren çok önemli olmuştur.

                                   

Markaların verimliliğinin ve tanınırlığının arttırmasını sağlayan hizmetler sunarak, işletmelere kurumsal tasarım çözümleri, dijital pazarlama hizmetleri, yapısal, yazılımsal çözümleri ve işletmelerin bütün ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilmesini sağlamak, müşterilerimizin reel büyümesini hızlandırmak birincil önceliğimizdir. Bu bağlamda dikkat ettiğimiz bir diğer husus ise dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmaktır. Yeniliklere öncülük etmek; Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum
içerisinde gerçekleştirmek. Güvenilir, dürüst, istikrarlı, adil, uzlaşmacı, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma prensiplerine sahip olmak.

Müşterilerimizin beklentilerini uzun vadede algılamak ve karşılamak. Sürekli daha iyiyi hedeflemek ve ulaşmak. Sorunları birlikte çözümlemek ve başarıları beraber paylaşmak. Ekip arkadaşlarımızın beklentilerine cevap vermek. Öğrenmeye ve gelişmeye açık olmak. Müşteri odaklı, kaliteli hizmetimizi arttırarak sunmak. Çalışmalarımızda topluma ve çevreye karşı duyarlı olmak.

Hakkımızda

AĞABEYOĞLU® GRUP, 2016'da yeni ismiyle, yeni ilinde yerini alan; Sahiplendiği markalara özel ve alternatif çözümleri hızla üreten, kurumsal & bireysel bütün ihtiyaçları karşılayabilen, açıkhava ve dijital reklamcılık, sosyal medya hizmetleri, yazılım çözümleri, yapısal çözümler ve dahasını sizlere kendi bünyesinde sunan; Doğru mecrada, doğru zamanda, doğru içeriklerle konumlanmanızı sağlayan yeni ve geleneksel medya’yı birçok hizmet ile harmanlamış genç, dinamik ekibi, güçlü referansları ve tecrübesiyle, araştıran, güçlü ve entegre fikirler üreten, yeniliklere öncülük eden bir firmadan fazlasıdır.

AĞABEYOĞLU®, MEDYA | İNŞAAT | YAZILIM | SMM alanlarında faaliyet göstermektedir. Grafik Tasarım & Prodüksiyon, Açıkhava Reklamcılığı, Dijital Baskı & Promosyon, Demir Doğrama & Ferforje, Çelik Konstrüksiyon, Dış Cephe & Prefabrik Yapı, CRM & ERP Danışmanlığı, Web Site Tasarım, SEO & SEM Optimizasyonu, Dijital Planlama & Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Marka & İçerik Oluşturma...


AĞABEYOĞLU® YAZILIM | Domain & Hosting Hizmetleri
AĞABEYOĞLU® SMM | Sosyal Medya Servisleri
AĞABEYOĞLU® TV | Online Haber & TV

Genç
Dinamik Ekip

Markanızı Sonsuzluğa Taşımanın En Prestijli Yolu

Çözüm
Ortaklarımız

Markanızı Sonsuzluğa Taşımanın En Prestijli Yolu

agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup
agabeyoglugrup